Чи можна загрузити свою зборку майнкрафт сервера на BungeeCord

Доброго дня - чи можу я загрузити свою зборку майнкрафт сервера на BungeeCord ?
Наприклад мені треба Гріф сервера - 2-3 Анархію сервера - 2-3 і Скайблок сервера - 1-2 штуки
Або Гріф сервера і Анархія по 2-3 сервера щоб було на кожен режим без Скайблока
Якщо так можна то було би дуже добре )

Hi! Please use polish or english.
If Google translated that correctly, you are asking about BungeeCord.
You can connect hosted servers to the proxy. If you want to host the proxy (bungee) itself, we recommend using our VPS offer.

Witam — czy mogę przesłać moją wersję serwera Minecraft do BungeeCord?
Przykład mniej wymagań Serwer Vulture - 2-3 Serwer anarchia - 2-3 i serwer Skyblock - 1-2 sztuki
Albo Vulture na serwerze i Anarchia na 2-3 serwerach były niezbędne dla trybu skórki bez Skyblock
Jeśli tak byłoby bardzo dobrze)

( tłumaczenie polskie )

You can connect hosted servers to the proxy. If you want to host the proxy (bungee) itself, we recommend using our VPS offer.

PL: Można podłączyć serwery (tryby) do proxy w ofercie serwera Minecraft, ale nie wspieramy uruchamiania samego w sobie proxy. Zalecamy użycie oferty VPS do tego celu.

który poleciłbyś wziąć serwer VPS?

Zależy od potrzeb, ale zakładając, że mamy 1 serwer proxy, 1/2 serwery lobby i 5/6 serwerów gier, zalecałbym wzięcie największego pakietu (Expert). Jeżeli to miałaby być spora sieć pod względem graczy, można nawet się już zastanawiać nad serwerem dedykowanym.

Dziękuję
ale czy możesz mi powiedzieć, jak przydzielić serwer innym?

W przypadku hostingu MC na tę chwilę nie ma prostego systemu subkont. Można udzielić dostępu do FTP lub całego konta, w przyszłości być może się to zmieni.
W przypadku VPS najprostszym sposobem jest stworzenie użytkownika z odpowiednimi uprawnieniami. Jeżeli użytkownik ma być administratorem, wystarczy dodać go do grupy sudo. Alternatywnie, można zainstalować panel np. pterodactyl, aby zarządzać serwerami i użytkownikami.

i kolejne pytanie przy zakupie pakietu (ekspert) ilu graczy może przyjść i czy będą lagi?