Chunki sie zepsuly

Co zrobić gdzy wchodzę na serva lecę szybko i nie wczytuje chunków i nagle wywala server i jest uplynol limit czasu albo erorr albo jeszcze cos ale nie pamietam i on sie wylancza ja go wlanczam od nowa wchodze na serva wszystko jest git ale jak np wezmę z gm 0 na gm 1 to nie ustawia mi gm 1 lub nie mozna otwierac skrzyn i potem znow wywalaa server i dopóki go nie zresetuje do ustawień fabrycznych to bedzie ciagle lagowalo

Jeszcze robilem timings on i mam linka https://timings.spigotmc.org/?url=uletavecaf

Co do timingów to najbardziej korzysta Full Server Tick po przetłumaczeniu jego opisu (Full Server Tick to najlepsza reprezentacja wydajności Twoich serwerów w kolumnie Pct Tick. Jeśli ta wartość osiągnie 100%, Twój serwer nie będzie w stanie nadążyć i zacznie tracić TPS. Nie ma magicznego rozwiązania, aby ulepszyć Full Server Tick, jest on dostarczany tylko po to, aby zobaczyć lepsze podsumowanie ogólnej wydajności serwera i możesz go poprawić, poprawiając inne czasy na serwerze, takie jak jednostki i wtyczki) Mało informacji w tych timingach mógłbyś spróbować odinstalowywać i przeinstalować pluginy ponownie, żeby sprawdzić który może być przyczyną tak wielkiego full server ticka. Jeżeli to nie pomoże to dobrze by było jakbyś zainstalował silnik który w timingach pokaże coś więcej niż takie ogólne informacje, na pewno łatwiej będzie stwierdzić co jest przyczyna.