Problem z wydajnością

Hej mam problem z serverem minecraft wydaje mi się że mój server jest za mało wydajny jak na swoją specyfikację i cenę mam 38 pluginów i przydzielone 4096 mb ram do servera jest to pakiet za 24 zł mam silnik purpur 1.16.5 najnowszy build i jeśli jest 1 gracz na serverze który stoi w miejscu to jest w miarę ok ale jeśli gracz chodzi po mapie wchodzi do innych wymiarów lub robi inne rzeczy które się robi w Minecrafcie to tpsy po prostu są niestabilne i są spadki nawet do 14 tps a czasami nawet większe nie wykluczam opcji że mam za słaby pakiet ale raczej to nie chodzi o to bo server zużywa 75%/400% cpu i 3007mb/4096mb ramu około server jest zoptymalizowany jak tylko się da i już sam nie wiem co mam zrobić i liczę na pomoc w naprawieniu tego problemu.

Timingi - Purpur Timings Viewer

Zrób i daj link do timingów.
/timings on
Poczekaj około 5 minut
/timings paste i daj tu link :sweat_smile:

Przecież dałem kliknij w Purpur Timings Viewer

Spróbuj zpregenerować świat pluginem Chunky.

To by była dobra opcja ale próbowałem to robić world borderem i to zabiera masę ramu a wygenerowane 10000 kratek od spawna w każdą stronę trochę zajmie

Wygeneruj nether i zwykły świat
Nie polecam robić tego za dużego ponieważ najzwyczajniej nie starczy miejsca na dysku

Tak jak mówiłem spróbowałem tym plugimen Chunky i zużycie ramu podskoczyło do 4096MB / 4096MB
Więc nie wiem czy to dobry pomysł

Przy generowaniu mapy tak będzie, mogą też być spadki tps, ale po wygenerowaniu się to unormuje.

Aaaaa ok dzięki sprawdzę i napiszę