Serwer się nie włącza

Witam, posiadam serwer forge, od wczoraj mam problem z włączeniem serwer a ostatnie linijki w konsoli to BOOTSTRAP/[email protected]/cpw.mods.modlauncher.TransformationServicesHandler.runScanningTransformationServices(TransformationServicesHandler.java:102)
at MC-BOOTSTRAP/[email protected]/cpw.mods.modlauncher.TransformationServicesHandler.initializeTransformationServices(TransformationServicesHandler.java:55)
at MC-BOOTSTRAP/cpw.mods.modlau[email protected]/cpw.mods.modlauncher.Launcher.run(Launcher.java:87)
at MC-BOOTSTRAP/cpw.mods.modlaun[email protected]/cpw.mods.modlauncher.Launcher.main(Launcher.java:77)
at MC-BOOTSTRAP/[email protected]/cpw.mods.modlauncher.BootstrapLaunchConsumer.accept(BootstrapLaunchConsumer.java:26)
at MC-BOOTSTRAP/[email protected]/cpw.mods.modlauncher.BootstrapLaunchConsumer.accept(BootstrapLaunchConsumer.java:23)
at [email protected]/cpw.mods.bootstraplauncher.BootstrapLauncher.main(BootstrapLauncher.java:141)
2023-05-26T17:14:54.433+0200 WARN [MH] Minecraft server failed. Inspect logs above for errors that indicate cause. DO NOT report this line as an error. {“exitCode”: 1}
2023-05-26T17:14:54.434+0200 INFO [MH] Done
Jeszcze wcześniej, dokładniej 2-3 dni temu był problem taki, że po kilku minutach grania na serwerze wywalało go więc usunąłem kilka modów i następnie je dodałem. Na kolejny dzień serwer już nie włączał się. Jest jakiś sposób na naprawę takiej sytuacji?