Konfiguracja serwera

Witam, chcę stworzyć serwer oparty na PaperSpigot na wersję 1.15.2.
robię wszystko, jak w poradnikach, uruchamiam najpierw czysty serwer, który mimo wszystko uruchamia się na TacoSpigot do wersji 1.12.2. Pobieram PaperSpigot na 1.15.2. Za pomocą FTP wrzucam go do plików serwera i podmieniam go z oryginalnym plikiem server.jar i oczywiście zmieniem jego nazwe na server.jar. Jednak później serwer nie chce się włączyć. Z góry dziękuję za pomoc, bo siedzę już nad od ponad 3 godzin i nic nie mogę wymyślić, oraz nie dostaję żadnych wiadomości zwrotnych od pomocy.

Przed wgraniem nowego silnika robisz reinstall czy jak?

Tak, ale teraz nawet i to nie działa. Nawet zatrzymanie serwera wcale go nie zatrzymuje. Poprosiłbym o przeinstalowanie mojego serwera.

Obecnie serwery Mojang są niedostępne. Zalecam pobrać build toolsa z oficjalnej strony spigota. Tam już będą znajdować się dalsze instrukcje.

Rozumiem, że problem znikania przedmiotów podczas ponownego logowania oraz zmiany miejsca podczas ponownego wejścia do gry to też jest związane z tym powyżej? Nie można w dalszym ciągu go nawet wyłączyć…

Problem znikania przedmiotów to efekt nie pełnych plików serwera zawartch w folderze world, zapewne musiał go pan usunąć i dane nie mają gdzie się zapisać.

Zalecam komendę stop z pola zarządzania serwerem.

Chciałbym zrobić reinstalację, ale nic się nie dzieje :tipping_hand_man:

A pole zarządzania serwerem również nie odpowiada ;), tak jak i cała konsola jest czysta.

Komenda stop również nie działa, a pliki usunąłem, bo myślałem że to coś pomoże

Utwórz zgłoszenie w panelu.

Stowrzyłem już kilka

To teraz czekaj na odpowiedz.

Nie dostałem jeszcze żadnej odpowiedzi. Czy te błędy to wina mojangu, waszych serwerów, czy może moja? Chciałbym się dowiedzieć, jak wyglada sytuacja.

1 polubienie