Nie mam OP'a pomocy

Problem jest taki, że nie mam OP’a. Próbuje na konsoli, w plikach serwera na winSCP oraz na samym serwerze i nic. Resetowałem kilka razy i dalej nie działa. Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny.

Witam, proszę wpisać “op nick” w konsoli

Jesteś głupi, czy głupi? Przecież napisałem dosłownie, że “Próbuje na konsoli, w plikach serwera na winSCP oraz na samym serwerze i NIC”. Rozumiento czacze?

A ja bym prosił zachować kultury, mamy dużo przypadków że ktoś mówi że coś robił, po czym tego nie robił jeśli komenda nie działa, w takim razie robisz coś źle, opisz dokładniej jak to robisz.

Wchodzę na panel serwera, tam gdzie zarządzanie i jest uwaga, co? KONSOLKA! Super, zuch brat. I uwagaaaaa… co robię??? Wpisuje /op nick! A co się dzieję? Pokazuję mi Unknown command. Proste? Proste.

No i tutaj jest błąd, komendy w konsoli wpisujemy bez slasha (/), a na przyszłość proszę zapamiętać że błędy mogą być wszędzie :wink:

HAHAHAH! BŁĄD! HAHAHA! Chłopie, bez towjej pomocy (jesteś helperem XD) ogarnąłęm to sam i co? Wpisałem z (/). Niezły z ciebie helper jak nawet 2 człowiekowi pomóć nei potrafisz. Po za tym sorki bo poddenerowany byłem.