Plugin Antylogout

Zna ktoś antylogouta który działa z wourdguardem bo mam spawna i niewiem jakiego użyć pluginu aby podczas walki niewolno wchodzić na spawna, używam paper 1.20.1

Witam, jednym z najbardziej popularnych i najlepszych pluginów na AntiLogout to CombatLogX

ale jak zrobić aby niemożna było wejść na spawna zrobionego z pomocą worldguard bo testowałem te pluginy ale mogłem wchodzić na spawna, tylko dlatego się pytam bo takto znalazłem mnóstwo takich pluginów

Plugin posiada system dodatków które mogą pozwalać na rozszerzenie tego pluginu, istnieje dodatek którym można stworzyć strefę non-PvP

to jaki dodatek jest to i co mam z nim zrobić , i czy on jest w expansions czy gdzie

Znajdziesz go na stronie pluginiu

wszystko zrobiłem ale niewiem czemu po prostu przestał działać worldedit i worldguard

Wyślij logi na https://haste.harnes.xyz/ i prześlij tutaj link

hastebin - xuravuside (harnes.xyz)
chyba to pierwszy raz to robie

A więc tak:
BeastWithdraw - Jest zepsuty
SimpleScore - Krzyczy że brakuje mu ProtocolLib
W logach nic nie ma na temat WorldEdit/WorldGuard
I także pobrałeś chyba wszystkie możliwe dodatki do CombatLogX, jesteś pewny że są ci wszystkie potrzebne?

są wszystkie dodatki i zauważyłem że nawet niema .jar plików tych pluginów, inne to mnie teraz nie obchodzą, wszystko działa tyle ile potrzebuje, idę pobrać ,jary bo niewiem gdzie są

a gdzie znajde poradnik?
bo niewiem jak zrobić aby na strefie nie dało się wejść podczas walki

jeżeli orginalna strona to niewiem która to orginalna

Wpisz w google, będziesz miał dużo poradników

już wszystko zrobiłem, dzięki za pomoc i można powiedzieć że sprawa zamknięta, 3/4 godziny to robię

1 polubienie