Problem ze stworzeniem serwera z modami

W konsoli pojawia się problem:

[MH] CUSTOM_SERVER is not properly set to a URL or existing jar file.

Jak trzeba to podam więcej szczegółów.

Zaznaczyłeś opcje Chce używać własnego silnika "server.jar" podczas zmiany silnika a takowego nie wgrałeś

zmieniłem nazwę pliku Forge cos tam cos tam na “server.jar” tak jak mowil poradnik, chyba, ze chodzi o cos innego

System nie może wykryć takie pliku, jesteś pewny że zmieniłeś na dobrą nazwę? Często osoby popełniają błędy nie zaznaczając opcji widzenia rozszerzeń plików i robią coś w stylu server.jar.jar

jestem przekonany, w dodatku sprawdzałem i zmiana nazwy tego pliku na jakikolwiek inny powoduje inny błąd

Wyślij SS z okna FTP, oraz napisz jakiej wersji używasz forge

ss z jakiegos konkretnego folderu? Wersja forge-1.18.2-40.2.9

Forge od pewniej wersji nie posiadają serwerowych jarek, tak samo wersja 1.18 więc jest to niemożliwe abyś miał plik server.jar. Jedynym sposobem na pobranie forge 1.18 to przez instalator w panelu

no server.jar mam bo zmienilem nazwe pliku forge. Nie do konca rozumiem czesc z instalatorem w panelu

Jak w takim razie zdobyłeś ten plik jeśli Forge od pewnej wersji nie instaluje takiego pliku, a serwer jest bezpośrednio uruchamiany z bibliotek serwera Forge? Mam nadzieję że instalatora tak nie nazwałeś

normalnie w instalatorze wybralem opcje server

Dobrze więc wyślij SS głównego katalogu FTP

Nie ma tutaj pliku server.jar

znajduje sie on tutaj
image

Tak, i jest to biblioteka lecz system szuka pliku server.jar w głównym katalogu nie będzie go szukał w różnych. Jedyną opcją na zainstalowanie forge jest zrobienie tego przez instalator

moglbys troche dokladniej wytlumaczyc?

Zarządzanie>Zmień silnik>Typ Forge>Wersja 1.18.2>Wykonaj
Radzę ci jeszcze zaznaczyć Chce przywrócić ustawienia fabryczne ponieważ dużo masz rzeczy niepotrzebnie zainstalowanych, w ten sposób serwer zainstaluje się na nowo czysty

wyglada na to, ze zadzialalo wielkie dzieki

1 polubienie