Zły silnik serwera

tak jak wpomniałem w tytule kupiłem u Was serwer gdzie na samym początku nie moglem wybrac wersji gry, instalujac serwer pojawił mi sie silnik Silnik TacoSpigot 1.12.2 którego nie moge zmienic teraz na 1.16.3 odrazu wspomnę ze nie potrafie bawić sie w konsoli ani w żadnych plikach, kupując serwer chce miec podane wszystko jak na tacy, jesli cos kupuje licze ze będzie to działać. Liczę na podpowiedz jak to ogaranc bez koniecznosci zmieniania czego w plikach albo kij wie gdzie

Polecam sprawdzić inne zakładki w panelu :slightly_smiling_face:

sprawdziłem, wszystko zmieniłem odpowiednio jednak nic sie nie odpala i ciągle wyswietla sie blad silnika

a konsola jak jest pusta tak pozostaje

Jaki błąd? Zakładka instalator typ silnika paperspigot I mas ukazane tam pięknie wszystkie wersje.

Panie arturku nie mam 10 czy 12 lat jak czesc osob zglaszajacych problem i czytac potrafie, polecam rowniez czytac ze zrozumieniem, zmieniam typ silnika na ten który chce czyli 1.16.3 a pomimo informacji ze zostalo to zmienione poprawnie w zakładce zarzadzanie silnik dalej pozostaje Silnik TacoSpigot 1.12.2, wiec teraz pytanie jak zrobic to poprawnie zeby i tam ten silnik sie zmienil