Strona "Dynmap" jest nieosiągalna

Gdy próbuje połączyć się z mapą na stronie wyskakuje mi że witryna jest nieosiągalna, próbowałem wszystkiego oraz przez poradnik na minehost. Gdy uruchomiłem rozwiązywacz problemów wyszukało mi problem “Urządzenie zasób (51.83.145.90) działa w trybie online, ale nie odpowiada na próby nawiązania połączenia.” Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Główkuje nad tym od 2 dni

Podaj adres URL do mapy.

IP? czy SQL? z poradnika wziąłem z SQL

Dokładnie z jakiego poradnika?

Tutaj jest poprawny poradnik jeżeli chodzi o dynmap:

tak właśnie z tego i IP dałem wraz z tym portem

W tym poradniku nie ma żadnej informacji na temat SQL. Twój URL do mapy to IPSerweraMinecraft:DodatkowyPort

tak, wpisywałem mój host sql wraz z portem oraz IP Serwera wraz z portem. (obydwa próbowałem)

Musisz zostawić w spokoju SQL. Podaj adres URL jaki masz skonfigurowany do dynmap. Zmieniłeś port w pliku konfiguracyjnym dynmap?

tak zmieniłem, moje url wraz z portem to: 51.83.146.146:3306

Ustawiłeś nieprawidłowy port. W panelu zarządzania serwerem posiadasz 2 dodatkowe porty. Tylko na nich możesz skonfigurować dynmap. Port 3306 jest zarezerwowany dla bazy danych MySQL.

aaa okej zaraz zmienię port.

zmieniłem port na domyślny “20032” lecz “Strona nie działa” znów coś źle zrobiłem? zrestartowałem serwer.

Zmieniłeś port na domyślny czy dodatkowy?

Na domyślny.

Na domyślnym porcie działa twój serwer Minecraft. Musisz użyć dodatkowego portu. Poszukaj go w panelu zarządzania serwerem.

znów mam “Ta witryna jest nieosiągalna” zmieniłem na dodatkowy port 20033.

Plugin dynmap napewno się poprawnie uruchomił?

1 polubienie